773 133 331

Po - Pá od 09:00 do 17:00 hod
Sobota po telefonické dohodě

 

Auto na leasing nebo úvěr?

Do 60 min odjíždíte novým vozem od nás

Zpětný úvěr a leasing

 

Finanční hotovost  ještě dnes a na cokoliv

 

Je spousta návodů jak získat hotovost rychle a hlavně bezpečně, ale vždy je třeba mít se na pozoru. Proto bychom vám rádi představili jeden osvědčený prostředek k získání zajištěné půjčky bez poplatků předem a tím je zpětný úvěr-leasing.

Ještě než budete chtít vyplnit naší jednoduchou online žádost dáme vám užitečné informace, které byste před tím měli určitě vědět.

5 kroků k získání zpětného úvěru

 

Nejdůležitější je vlastnit nějakou dopravní techniku rok výroby 2008 nebo mladší. Osobní automobil, dodávku, motocykl, traktor, přívěs, návěs, bagr nebo nákladní auto.

Další důležitou věcí je pravidelný měsíční příjem. Být zaměstnaný (po zkušební době) nebo podnikat (alespoň 6 měsíců) je základním požadavkem pro získání zpětného úvěru. Pouze vlastnit auto tedy nestačí.

Dobré je znát maximální možnou částku o kterou je možné požádat. Všeobecně se dá říct, že je to cca 90% tržní hodnoty vámi vlastněné věci. Padesát tisíc na dva roky staré auto vám pravděpodobně půjčí každý, ale např.milión na ojetou Octávii určitě nedostanete.

Protože jste se dostali až sem je skoro jisté, že dopravní prostředek i pravidelný příjem máte a reálnou představu o tom kolik si můžete půjčit také. Je tedy nejvyšší čas vyplnit a odeslat nezávaznou online žádost, díky které se dozvíte zda vám bude požadovaná částka schválena a za jakých podmínek.

Pokud budete s výsledkem spokojeni, čeká vás poslední krok a tím je podpis smlouvy a vyplacení dohodnutých finančních prostředků. Jsme schopni za vámi přijet po celé ČR.

Nezávazná ONLINE ŽÁDOST na úvěr nebo leasing

Výhody a nevýhody zpětného úvěru

Výhody zpětného úvěru

 
  • Žádné poplatky předem
  • Žádné omezení při používání vozu
  • Výplata peněz v hotovosti
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Výborná dostupnost
 

 

 

 

 

 

Další informace můžete nalézt například v článku Zpětný úvěr a zpětný leasing

Dlouhodobě spolupracujeme s leasingovou společností Vltavín leas, a.s. a Essox

[Přeskočit navigaci]

Novinky

Cesta na dovolenou ve vypůjčeném autě. Na co si dát pozor?

[ 10.05.2016]

Na co musíte myslet před cestou na zahraniční dovolenou v půjčeném autě? Co nezapomenout udělat pro její hladký průběh?

Více aktualit